Pivka, 9. 11. 2013Ekipi Pivke in Slavija Štojs pred začetkom tekme

Dan ni enak dnevu, zato tudi tekma ni enaka tekmi. Tudi v tej tekmi so se namučile in težko prigarale zmago in novi dve točki. Z najmanj ribami in najboljšim skupnim rezultatom te sezone do sedaj.

Začne že kar ustaljena postava. Marjana (517) je s 3:1 premagala novinko Marjeto Glas (507).Nataša je s popolnoma neučinkovito igro (458) izgubila s 0:4 proti Kristini Meke (520), ki je z močnimi udarci krogle ob tla ubijala sicer monotono igro. Tako se je končal prvi niz z 1:1 in 52 kegljev zaostanka za našo ekipo.

V naslednjem nizu je nastopila Manca (531), ki ji je uspelo priboriti le 0,5 točke proti odlični Tatjani Ciuha (584),  z najboljšim čiščenjem 208 podrtih kegljev. Metki (558) je z odličnim rezultatom uspelo premagati s 4:0 Alojzijo Strgar (479), ki pa bi bil še boljši, če ne bi za malenkost popustila v zadnjem setu.

Neodločen rezultat 2:2 in 29 kegljev minusa za domačo ekipo, ko vstopi zadnji niz igralk. Nives (566)  in drugim najboljšim čiščenjem 207 podrtih kegljev, v setih s 4:0 gladko premaga Ines Cividini (459). Tina pa z odlično predstavo nagradi glasne pivške navijačice in navijače ter drugim najboljšim rezultatom 582 ter čiščenjem 206 podrtih kegljev povsem razoroži Martino Austel (458).

Končni rezultat 6:2 in 205 podrtih kegljev prednosti pivških deklet je dovolj, da se zmagoslavje  lepo zaključi z martinovo soboto.

Vse čestitke dekletom tako po tekmovalni kot kuharski plati.