Pivka, 11.10.201KK-PIVKA

Petkovo popoldne nam je ponudilo zanimivo tekmo  med Pivko in Brestom II, ki se je odločila šele v zadnjem nizu igralk. Začeli sta Marjana Čelhar in Zagorka Panič, izkušenost proti mladosti. Marjana (507) je dobila dvoboj s 3:1 proti mladi nasprotnici Lauri Pokleka (474), žal pa Zagorki (459) igra nikakor ni stekla in  jo je Katja Žnidaršič  (509) gladko s 4:0 premagala. Tako smo z 17 keglji minusa in 1:1 vstopile v drugi niz z Manco, ki je z igro blestela in najboljšim rezultatom tekme (571) premagala s 3:1 Ines Vurcer (548), ki se je sicer dobro upirala, žal je bilo za zmago premalo. Metka (537) pa je z 2:2 izgubila proti Maruši Forjanič (553). Še vedno neodločena tekma z rezultatom 2:2 in minusom 10 kegljev naše ekipe, ko nastopi naš zadnji niz igralk. Takole »na kondicijo« bi v kegljaškem žargonu rekli, smo tekmo pripeljale do konca in do zmage. Nives (534) se je bolj kot z nasprotnico Ivano Korenč (513) borila s stezami, kroglo in keglji, ampak vztrajnost in volja sta bili poplačani z zmago v setih 3:1. Tina (524) z ne ravno prepričljivo igro zanjo, je s 4:0 premagala Jožico Ule (236) in Miro Žnidaršič (235), katerih dan to pač ni bil. Po napeti in razburljivi tekmi do konca smo znova slavile pridobljeni 2 točki in se še kar nismo mogle raziti, morale pa smo zadovoljiti tudi naše želodčke, saj smo na tekmo tako rekoč prišle iz služb in šol.